موغان
موغان

مقررات و قوانين استفاده از خدمات ” پلتفرم موغان دات كام “

 

موغان دات كام پلتفرمي را براي درج نيازمندي ها و اطلاع رساني هاي شما همشهريان عزيز فراهم نموده است . دسترسى و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت شرایط و الزامات ذیل و قوانين كشورمان مى‌باشد. شما با ورود به سایت و اپليكيشن موبايل  “موغان دات كام ” بدون هیچگونه محدودیت و شرطى “شرایط و الزامات” را پذیرفته و اقرار مى‌نمایید که كليه شرايط سايت را پذيرفته ايد و  در صورت عدم موافقت با “شرایط والزامات” لازم است بلافاصله استفاده از این نرم افزار  را متوقف نمایید.

 

شرایط و الزامات

  1. از اين پس منظورمان از پلتفرم موغان دات كام همان وبسايت موغان دات كام به آدرس http://www.mooghan.com و اپليكيشن موبايل متصل به پايگاه داده وبسايت خواهد بود
  2. علي رغم اينكه ما در “موغان دات كام ” تلاش ميكنيم تمام اطلاعات و آگهي ها را كنترل نمائيم وليكن هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال آگهی‌های درج شده توسط اشخاص و یا شرکت‌ها، در این سایت به عهده نمی‌گیريم و مسئوليت اطلاعات درج شده توسط كاربران بر عهده خود آنها بوده و در مواقع ضروري بايد پاسخگو باشند.
  3. استفاده شما و مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد. نرم افزار و وبسايت “موغان دات كام ” تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.
  4. آگهی‌ و نيازمندي ها، در سایت و نرم افزار موبايل آن ، توسط اشخاص و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند. مسئولیت مستقیم آگهی‌ها، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط  ما ادعا و یا تضمین نمی‌شود.
  5. وب سایت موغان دات کام، جهت نمایش آگهی‌ها چه به صورت عادی و چه به صورت ویژه، قرارداد و یا تعهد نامه‌ای با آگهی دهندگان منعقد نمی‌کند. مطالب مندرج در آگهی‌ها ممکن است توسط آگهی دهندگان بصورت مداوم تغییر کند و یا به روز شود. در این زمینه موغان دات کام، هیچ گونه مسولیتی در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و پلتفرم آنلاين موغان دات كام (نرم افزار موبايل و وبسايت ) صرفا نمایش دهنده مطالب درج شده توسط کاربران می‌باشد.
  6. هرگونه پیام ارسالي و یا مطلبى و يا هر نوع داده اي اعم از  آگهی، عکس، پیام در تمامي صفحات وبسايت و اپليكيشن موغان دات  كام غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد. و موغان دات كام  ميتواند از آنها استفاده نمايد
  7. پلتفرم موغان دات كام ميتواند و مختار است، هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید، و یا اکانتی را که ایجاد می‌کنید، در هر زمان که ضروری بداند حذف نماید.
  8. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجراِ و تأثیر این توافق نامه حکم خواهند بود.
  9. پلتفرم موغان دات كام ميتواند نسبت به بروز رساني قوانين و مقررات خود اقدام نمايد و شما ملزم هستيد در زماني كه از امكانات اين پلتفرم استفاده ميكنيد قوانين را مطالعه و استفاده شما از سايت و اپليكيشن موغان دات كام به معني قبول قوانين مي باشد

با تشكر : مديريت پلتفرم  موغان دات كام ( وبسايت و اپليكيشن موغان دات كام)

http://www.mooghan.com